Rüyada pencereye su atmak

Rüyada pencereye su atmak gelirinin düşeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, hayırlı adımlar atacağına, maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, gelecekte güzel günlere kavuşacağına, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine, dünyasının iyileşmesine, bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada pencereye su atmak gördüyseniz:

  • Yardım etmenizin bağış yapmaktan daha olumlu geri dönüşleri olabilir.

Rüyada pencereye bakmak yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına inanılır.

Rüyada pencereye su atmak sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada pencereye görmek moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına inanılır.

Rüyada pencereye tül asmak patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine rivayet eder.

Rüyada pencereye su dökmek maddi olarak zor bir döneme girileceğine, hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine rivayet eder.

Rüyada pencereye oturmak rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine yorulur.

Rüyada pencereye bayrak asmak uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine işarettir.

Rüyada pencereye tül takmak elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments