Rüyada pazardan kiraz almak

Rüyada pazardan kiraz almak kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, huzurun ve sükûnetin geleceğine, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada pazardan kiraz almak gördüyseniz:

  • Hayatınızda yaşam tarzınıza faydası olacak değişiklikler yapmalısınız.

Rüyada pazardan kiraz almak ticarette zarar edeceğine, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına yorulur.

Rüyada kiraz ağacında kiraz görmek ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, saadete ereceğine işarettir.

Rüyada kiraz ağacı ve kiraz görmek üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine, önemli bir dönüm noktasına ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına işaret eder.

Rüyada kiraz ağacından kiraz yemek uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada pazardan gelmek maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine delalet eder.

Rüyada pazardan portakal almak çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine inanılır.

Rüyada pazardan ekmek almak hayırlı kısmetler alacağına ve allah’a şükredecek durumlara geleceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada pazardan kavun almak uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına, bir dönemi kazançlı, mutlu ve sağlıklı geçiriyorsa, diğer dönemini de mutsuz, hasta ve zor geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments