Rüyada patiği görmek

Rüyada patiği görmek içinden çıkılmaz olaylar ile karşılaşacağına, aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada patiği gördüyseniz:

  • Olumlu düşünmeniz hayatınızı yenilemenize katkı sağlayabilir.

Rüyada patiği görmek herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada bebek patiği görmek eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kayısı patiği görmek harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kadın patiği görmek onunla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pembe bebek patiği görmek kabuslarla dolu geceler geçireceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, maneviyatının çökeceğine rivayet eder.

Rüyada bebe patiği görmek elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, iş hayatında ve aile hayatında huzursuz günlerin başgöstermesine neden olacağına alamet eder.

Rüyada beyaz bebek patiği görmek bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada siyah bebek patiği görmek zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments