Rüyada parmakları kesmek

Rüyada parmakları kesmek iç dünyasının güzelleşeceğine, refah içinde olacağına, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, kötü günler yaşanacağına, dostlarıyla bir araya geleceğine, çalışıyorsa terfi alacağına, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına işarettir.

Rüyada parmakları kesmek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınıza öncelik tanımanız gerekiyor.

Rüyada parmakları kesmek uzun zamandan beri hayali kurulan bir şeye aile bireylerinin vereceği destek sayesinde kavuşulacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada parmakları kopmak karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada parmakları şiş görmek girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, işle ilgili olarak bir seyahate çıkmaya rivayet eder.

Rüyada parmakları bitişik görmek mal sahibi olacağına, bir sebeple çok kötü günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada parmakları çıtlatmak üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına delalet etmektedir.

Rüyada parmakları yanmak yapılan bir hatanın telafi edileceğine, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine delalettir.

Rüyada bebek parmakları görmek yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına, elini altına koyduğu her taşın altından allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına delalet eder.

Rüyada parmakları kınalı görmek sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments