Rüyada parmak ısırmak

Rüyada parmak ısırmak ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, bunu şeref sayacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, arada kırıcı bazı konuşmalar geçeceğine, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine, kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına tabir olunur.

Rüyada parmak ısırmak gördüyseniz:

  • Kafalar dağınık olabilir.

Rüyada on parmak yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun parmak rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, kişinin aradığı şifaya kavuşacağına işaret eder.

Rüyada parmak delmek verilen vaatlerin yerine getirileceğine, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah parmak çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, aile bireylerine bu sayede çok büyük yardımlarda bulunulacağına yorulur.

Rüyada parmak emmek isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına işarettir.

Rüyada parmak şıklatmak yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine, ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına işaret eder.

Rüyada yamuk parmak kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, hayırlı bir erkek ile evleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada parmak öpmek herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments