Rüyada parmağını gözüne sokmak

Rüyada parmağını gözüne sokmak sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, rızkının genişleyeceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada parmağını gözüne sokmak gördüyseniz:

  • Başkalarından yardım almaktan çekinmemelisiniz.

Rüyada parmağını gözüne sokmak bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine rivayet eder.

Rüyada gözüne lens takmak evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada gözüne parmak sokmak bir sebeple kendisini çok üzeceğine, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözüne sürme çekmek yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözüne yumruk yemek yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, makam ve rütbe edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada gözüne bişey kaçmak sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına delalettir.

Rüyada gözüne ilaç sürmek yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine rivayet eder.

Rüyada gözüne mavi kalem çekmek yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, evli ise çocuk sahibi olmak için acele etmeyeceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments