Rüyada paraşüt görmek

Rüyada paraşüt görmek maddi açıdan dibe vurulacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, alışveriş yapacağına, sevdiği kişilerle bir sorun yaşayacağına, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, bir süre daha sahip olduğu işle idare etmek durumunda kalacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine işaret eder.

Rüyada paraşüt gördüyseniz:

  • Gönüllü gruplarla çalışabilir veya yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Rüyada paraşüt görmek çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine, kimseden korkmayacağına işaret eder.

Rüyada beyaz paraşüt görmek kişinin gaflet ve delalete düşeceğine, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine yorulur.

Rüyada uçan paraşüt görmek kazancının ve zenginliğinin artacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hilal

Selamün aleyküm, rüyamda bir yamacin üzerinde kamp sandalyesinde oturuyordum yanımdan paraşüt ile bir uçarak yanımdan teğet geçtigini gördüm. Hayrolsun inşallah