Rüyada özel hastane görmek

Rüyada özel hastane görmek geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, bir sebeple çok zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kendisini kurtarmak için bir yol deneyeceğine, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada özel hastane gördüyseniz:

  • Yardımcı olmaktan çekinmeyin.

Rüyada özel hastane görmek hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, dertlerin ve sorunların biteceğine ve rahat bir hayata kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada özel güç görmek epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına alamet eder.

Rüyada özel harekat görmek daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada özel tim görmek endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına işaret eder.

Rüyada özel bölgeyi temizlemek mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına tabir olunur.

Rüyada özel bölge görmek insanları kıracağına, üzeceğine, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine delalet eder.

Rüyada başkasının özel bölgesini görmek işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına rivayet eder.

Rüyada kadının özel bölge görmek hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments