Rüyada özel bölgeyi temizlemek

Rüyada özel bölgeyi temizlemek rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, hayatının yoluna gireceğine, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına işaret eder.

Rüyada özel bölgeyi temizlemek gördüyseniz:

  • Evinizi ilgilendiren konularda harcamalarınızı kontrol etmenizde fayda var.

Rüyada özel bölgeyi temizlemek iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, kişiyle beraber ailesinin de maddi olarak kalkınacağına yorulur.

Rüyada özel bölgeyi traş etmek ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada özel bölgeyi görmek herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, masa başı bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada özel bölgeyi kıllı görmek maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına tabir olunur.

Rüyada genital bölgeyi görmek maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına rivayet eder.

Rüyada genital bölgeyi temizlemek gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada özel bölge görmek yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada özel harekat görmek kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments