Rüyada öz abla görmek

Rüyada öz abla görmek ilim irfan sahibi olacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, gözyaşının kuruyacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, bununla kalmayarak iflas edeceğine, gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada öz abla gördüyseniz:

  • Biraz daha dikkatli olmanızda yarar var.

Rüyada abla olmak hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına işaret etmektedir.

Rüyada öz abla görmek sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine yorulur.

Rüyada abla görmek hayatının kolaylaşacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada abla düğünü görmek hem de çok üzüleceğine, sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada abla ve çocuğunu görmek vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına tabir olunur.

Rüyada abi ve abla görmek kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağlayan abla görmek hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada abla ve kardeş görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments