Rüyada oruçlu sakız çiğnemek

Rüyada oruçlu sakız çiğnemek geçim derdi çekmeyeceğine, nimet bolluğu yaşayacağına, eline geçen bazı fırsatların verilecek hatalı kararlardan ötürü yarardan çok zarara sebep olacağına, sorunlarının günden güne azalacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada oruçlu sakız çiğnemek gördüyseniz:

  • Bazı konularda uzlaşmayı sağlamak size düşebilir.

Rüyada oruçlu sakız çiğnemek kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine delalet eder.

Rüyada oruçlu iken sakız çiğnediğini görmek aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada oruçlu iken sakız çiğnemek kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına delalet eder.

Rüyada sakız sündürmek işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, elde bulunan mal mülkün bir kısmını beraberinde götürecek bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada sakız çıkarmak rahat rahat yaşayacağına, kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına rivayet eder.

Rüyada sakız patlatmak ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına delalettir.

Rüyada sakız yutmak söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına yorulmaktadır.

Rüyada sakız atmak nankörlük ve vefasızlık göreceğine, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments