Rüyada ortada oynamak

Rüyada ortada oynamak maddi ve manevi olarak güçleneceğine, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, iş dünyasındaki prestijin azalacağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, çok büyük paralar kazanacağına, bir sebeple çok zarar göreceğine, işlerinin daha da iyi olacağına, bundan sonra yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına yorulur.

Rüyada ortada oynamak gördüyseniz:

  • Gizli hareket etmenin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada ortada oynamak girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada ortada sıçan oynamak çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, adını herkese duyuracağına işarettir.

Rüyada ortada kalmak geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine, sahip olduğu zenginliğin de artacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments