Rüyada orta yaş erkek görmek

Rüyada orta yaş erkek görmek iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, şansının artacağına, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada orta yaş erkek gördüyseniz:

  • Yapabileceğiniz veya sunabileceğiniz çok şey var, harekete geçmeniz gerekiyor.

Rüyada orta yaş erkek görmek hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada orta yaşlı erkek görmek çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, rızık eksikliği yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada orta yere pislemek onlar adına aç insanları doyuracağına, fakir çocukları giydireceğine, bunun da rüya sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine işarettir.

Rüyada ulu orta yıkanmak devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına delalettir.

Rüyada orta parmağa yüzük takmak onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada orta yaşlı gelin görmek atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına delalet eder.

Rüyada orta parmakta alyans görmek sağlığının yerine geleceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada orta okul arkadaşlarını görmek hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments