Rüyada ölüleri yaşıyor görmek

Rüyada ölüleri yaşıyor görmek aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, çeşitleneceğine, gelirinin çoğalacağına, zahmet çekmeye, meşakkate düşmeye, bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına, dostlarıyla bir araya geleceğine, deşarj olacağına, gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ölüleri yaşıyor gördüyseniz:

  • Çok fazla güven, duygusal, maddi ya da fiziksel problemlere neden olabilir, dikkatli olmalısınız.

Rüyada ölüleri yaşıyor görmek arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine işaret eder.

Rüyada ölen babayı yaşıyor görmek inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş dedemi yaşıyor görmek kendi işinin başına geçeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine inanılır.

Rüyada ölen kişiyi yaşıyor görmek bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada ölmüş babayı yaşıyor görmek daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, bundan sonraki hayatında daha akıllı ve programlı bir şekilde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş anneyi yaşıyor görmek gönül yaralarının iyileşeceği, işlerin düzeleceğine ve parasal olarak çok iyi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş bir kadını yaşıyor görmek sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına inanılır.

Rüyada ölen birini yaşıyor olarak görmek talihinizin artacağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments