Rüyada ölü yavru fil görmek

Rüyada ölü yavru fil görmek bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, hastalıklarının son bulacağına, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü yavru fil gördüyseniz:

  • Bir konuda sizi enayi yerine koymak isteyen kimseler var.

Rüyada ölü yavru fil görmek atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yavru fil sevmek kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına tabir olunur.

Rüyada yavru fil beslediğini görmek elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine, büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada yavru fil beslemek yepyeni projelerle uğraşacağına, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü fil görmek kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada yavru fil görmek sorumlulukların yerine getirileceğine, işinde bol kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz yavru fil görmek karanlık geçen günlere güneş doğacağına, büyük atılımların yapılacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine alamet eder.

Rüyada ölü yavru yılan görmek ailevi meselelerde tarafsız davranacağına, eş, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments