Rüyada ölü birinden azar işitmek

Rüyada ölü birinden azar işitmek hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, toparlanacağına, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, uzun ve hayırlı bir ömre, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü birinden azar işitmek gördüyseniz:

  • Yalnız başınıza kalmak isteyeceğiniz veya platonik ya da gizli ilişkilere ilgi duyabileceğiniz bir sürece girdiniz.

Rüyada ölü birinden azar işitmek isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, artık kötü günler yaşamayacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine yorulur.

Rüyada birinden azar işitmek çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, kendini her konuda geliştireceğine delalettir.

Rüyada ölmüş birinden azar işitmek rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına işarettir.

Rüyada ölü birinden kaçmak başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine bakarak, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada ölü birinden su almak malının da hiç olacağına, edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü birinden paket almak yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine delalet eder.

Rüyada ölü birinden muska almak pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölü birinden çiçek almak çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments