Rüyada ölmüş birini kelepçeli görmek

Rüyada ölmüş birini kelepçeli görmek önemli bir lider haline geleceğine, zenginliğe kavuşacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, afiyette ve keyifte olacağına, ticaretinin gelişeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına yorulur.

Rüyada ölmüş birini kelepçeli gördüyseniz:

  • Dedikodulardan sakınmak istiyorsanız, özel hayatınızı sır olarak saklamalısınız.

Rüyada ölmüş birini kelepçeli görmek zarar edeceği bir çalışmaya girmek zorunda kalacağına, başarısız olacağına, kötü günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada birini elleri kelepçeli görmek sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, sorunlarının biteceğine rivayet eder.

Rüyada eli kelepçeli birini görmek bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine işaret eder.

Rüyada kelepçeli birini görmek kalabalık aile toplantılarına katılacağına, onu dinleyeceğine tabir olunur.

Rüyada birini kelepçeli görmek sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına rivayet eder.

Rüyada elleri kelepçeli birini görmek tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğini kelepçeli görmek dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kelepçeli adam görmek aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Trafik kazasında ölen babamı elleri kelepçeli polislerin yanında gördüm