Rüyada ölen kişiden selam almak

Rüyada ölen kişiden selam almak kısa zamanda çok yol alınacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, dininden vazgeçmeyeceğine, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, mal mülk sahibi olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kişiden selam almak gördüyseniz:

  • Geçmişte güzel anılarınız olan düzenlemeler, anlaşmalar veya ilişkiler sorun sinyali verebilir.

Rüyada ölen kişiden selam almak işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine, uzun süreden beri üzerinde kafa yorulan ve dirsek çürütülen projelerin askıya alınacağına tabir olunur.

Rüyada ölen birinden selam almak eşlerin arasına kara kedi gireceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölen kişiden et almak gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölen kişiden kaçmak çok üzüntü duyulacağına, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına yorulur.

Rüyada ölen kişiden birşey almak sürekli bağırıp çağıracağına, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölen bir kişiden ekmek almak eşlerinin kapanacağına, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına tabir olunur.

Rüyada ölen kişiden su almak yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine, karamsarlığa düşeceğine inanılır.

Rüyada ölen kişiden haber almak attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına, büyük bir tartışma yaşayacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments