Rüyada ölen birini mezarlıkta görmek

Rüyada ölen birini mezarlıkta görmek çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına, rahata ereceğine, elinde avucunda olanı yitireceğine ve adeta ortada kalacağına, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, kısır bir döngü içinde hissedildiği gibi, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, yaşamın kolaylaşacağına, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, amaçlardan sapmaya, zarara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen birini mezarlıkta gördüyseniz:

  • Yeni bir plan, verilecek bağlayıcı sözler veya orak çıkarlar bağlamında bir iş birliği hayatınızda ufak farklar yaratmanızı sağlayabilir.

Rüyada ölen birini mezarlıkta görmek şansın yüzüne güleceğine ve hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, geçiminin güçleşeceğine, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına alamet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta birini aramak bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya, anne ve baba ile iplerin kopma noktasına geleceğine işaret eder.

Rüyada ölen birini duymak iyileşeceğine, toparlanacağına, zevki sefa içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada ölen birini görmek işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, uzun yıllar boyunca konuşulacağına işarettir.

Rüyada ölen birini taşımak el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına tabir olunur.

Rüyada ölen birini kucaklamak maddi gücünü yitireceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına yorulur.

Rüyada ölen birini defnetmek ödeme güçlü çekeceğine, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, kazancının çok daha fazla olacağına işarettir.

Rüyada ölen birini ağlamak sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına, sıkıntısından kurtulacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments