Rüyada okulla gitmek

Rüyada okulla gitmek kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, hafifleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına, esenliği bulacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına delalettir.

Rüyada okulla gitmek gördüyseniz:

  • Kısa zamanda olayların akışına uyum sağlayabileceksiniz.

Rüyada okulla gitmek neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına delalet eder.

Rüyada okulla geziye gitmek sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments