Rüyada okul bahçesinde olduğunu görmek

Rüyada okul bahçesinde olduğunu görmek illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, işine gidemez, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada okul bahçesinde olduğunu gördüyseniz:

  • Her şey için ayrı zaman ayırmanızda fayda var.

Rüyada okul bahçesinde olduğunu görmek illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına, düşmanlarını alt edeceğine ve bu sayede önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına rivayet eder.

Rüyada okul bahçesinde görmek kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada okul bahçesinde olmak yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine, sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına delalet eder.

Rüyada kendini okul bahçesinde görmek çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada okul bahçesinde mezar görmek hayata karşı cesaretleneceğine, eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına delalet etmektedir.

Rüyada okul bahçesinde namaz kılmak engel teşkil edeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine işaret eder.

Rüyada okulun bahçesinde olduğunu görmek daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada evin okul olduğunu görmek iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments