Rüyada oğlunun yüzünü görmek

Rüyada oğlunun yüzünü görmek kendisini çok rahatsız hissedeceğine, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, isteklerine kulak vereceğine, kişinin saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına işaret eder.

Rüyada oğlunun yüzünü gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki olaylar sizi fazlasıyla duygulandırabilir.

Rüyada oğlunun yüzünü görmek sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına inanılır.

Rüyada oğlunun görmek canının sıkılacağına, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine işarettir.

Rüyada oğlunun hastalandığını görmek sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, hastalıkların uzak duracağına yorulmaktadır.

Rüyada oğlunun kafasını kesmek rütbesinin artacağına, terfi alamayacağına işarettir.

Rüyada oğlunun mezarını görmek evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, kendisini dünya hayatından soyutlayacağına yorulur.

Rüyada oğlunun boşandığını görmek başı sıkışanın derdine çare bulacağına, başlayan bir ilişkide  güvensizlik yaşanacağına işarettir.

Rüyada oğlunun çalındığını görmek iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada oğlunun kakasını görmek uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, tecrübesi olmayan yollara gireceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments