Rüyada nişanlıyla öpüşmek

Rüyada nişanlıyla öpüşmek hiçbir önemli sorunun olmayacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, rahat bir hayat süreceğine, eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine, kazancındaki verimliliğin artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, ekmeğinin artacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada nişanlıyla öpüşmek gördüyseniz:

  • Bazı iş bağlantılarınızın sonuçları istediğiniz gibi olmayabilir.

Rüyada nişanlıyla evlenmek hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, endişelerin yerini mutluluğun alacağına inanılır.

Rüyada nişanlıyla öpüşmek üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına, sahip olacağı hayattan da memnun olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski nişanlıyla öpüşmek bundan da son derece mutlu olacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada nişanlıyla ayrılmak bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, toparlanmasının da uzun süreceğine, üzüntülü bir duygu haline bürüneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski nişanlıyla barışmak işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, diğer aile bireylerinin de işe katılacağına alamet eder.

Rüyada nişanlıyla kavga etmek parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına, rahata kavuşacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nişanlıyla telefonda konuşmak hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine rivayet eder.

Rüyada ayrıldığın nişanlıyla barışmak çok başarılı işler gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments