Rüyada nişanda oynamak

Rüyada nişanda oynamak hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, işlerden hayır gelmeyeceğine, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, duaların boşa gideceğine, büyük başarısızlıkların bu sayede ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada nişanda oynamak gördüyseniz:

  • Zor kararlar almak zorunda olmanız sizi uykusuz bırakabilir.

Rüyada nişanda oynamak zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine, hem dua alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada nişanda el öpmek çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine işaret eder.

Rüyada nişanda ağlamak maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada nişanda altın görmek neşesine kavuşacağına, bir sebeple kendisini çok üzeceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada nişanda gelinlik giymek kişinin huzurunu kaçıracak pek çok olayın gerçekleşeceğine ve hayatın kontrolden çıkacağına, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına tabir olunur.

Rüyada nişanda siyah elbise giymek sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, hastalıkların uzak duracağına ve çok büyük kısmetler elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada nişanda terkedilmek aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine yorulur.

Rüyada nişanda altın takmak hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments