Rüyada nikah günü almak

Rüyada nikah günü almak eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına, alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, hoşluk içinde olacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, elinden gelen herşeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine rivayet eder.

Rüyada nikah günü almak gördüyseniz:

  • Sinirli bir ruh haline sahip olacağınız için çok çabuk öfkelenebilir, çevrenizdekileri kırabilirsiniz.

Rüyada nikah günü almak çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, borçların ödeneceğine, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada nikah günü görmek ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kış günü görmek kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına, enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına delalettir.

Rüyada öleceği günü bilmek işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, bazı maddi problemlerin baş göstereceğine inanılır.

Rüyada aşure günü görmek eşlerinin kapanacağına, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kadınlar günü görmek küs olduğu kişilerle barışacağına, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına rivayet eder.

Rüyada düğün günü görmek kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada evleneceği günü görmek karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, bu sayede çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments