Rüyada mücevher ve altın görmek

Rüyada mücevher ve altın görmek savurgan bir hayat yaşayacağına, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, daha geniş bir rızık elde edeceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, her zaman aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı bir sonuç vereceğine ve bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara sebep olacağına, prestij kazanacağına, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine yorulur.

Rüyada mücevher ve altın gördüyseniz:

  • Bazı konulardaki yargılarınız zorluklar getirebilir.

Rüyada altın mücevher görmek aynı zamanda da korunup kollanacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mücevher ve altın görmek sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına tabir olunur.

Rüyada altın ve mücevher görmek kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine delalettir.

Rüyada mücevher kolye görmek sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada yerde mücevher bulmak gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, makamını garantileyeceğine, kudret sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mücevher çaldığını görmek mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz mücevher görmek aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına alamet etmektedir.

Rüyada mücevher satmak iyi insan olmaktan vazgeçileceğine, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments