Rüyada montunu unutmak

Rüyada montunu unutmak sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, tövbelerinin karşılık bulacağına ve içinin rahata ereceğine, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada montunu unutmak gördüyseniz:

  • İş hayatınızda istikrar arayışınız artıyor.

Rüyada montunu unutmak düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine tabir olunur.

Rüyada eşinin montunu giymek akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına inanılır.

Rüyada birine montunu vermek sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, rüya sahibinin elinden gelenleri yapsa da bu işi bitiremeyeceği için moral bozukluğu yaşayacağına yorulur.

Rüyada başkasının montunu giymek ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, gelecekle ilgili umutların yıkılacağına alamet eder.

Rüyada montunu bir yerde unutmak elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine işaret eder.

Rüyada montunu bulamamak iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin montunu giymek neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada montunu almak zenginliğe kavuşacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments