Rüyada misafirlere çay vermek

Rüyada misafirlere çay vermek hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine inanılır.

Rüyada misafirlere çay vermek gördüyseniz:

  • Yapacağınız değişiklikler bazı kişileri yakın çevrenize çekerken bazılarını uzaklaştırabilir.

Rüyada misafirlere çay vermek geleceğe daha umut dolu bakacağına, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, kısır bir döngü içinde hissedildiği gibi, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada misafirlere çay dağıtmak başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, makam ve rütbe edineceğine işarettir.

Rüyada misafirlere çay ikram etmek yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına delalettir.

Rüyada misafirlere su vermek çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine işaret eder.

Rüyada misafirlere ziyafet vermek maddi olarak tükenme noktasına gelineceğine, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine işaret eder.

Rüyada misafirlere kahve yapmak çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, işlerin yakın zamanda açılacağına, manevi rahatlamaya erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada çay bardağı ve çay tabağı görmek hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, geleceğinin parlak olacağına, ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine işaret eder.

Rüyada misafirlere yemek ikram etmek sağlıklı ve zinde olacağına, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments