Rüyada mezarlıkta şeker toplamak

Rüyada mezarlıkta şeker toplamak kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, bu sayede rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, çok yorulacağına, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına bu sayede hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine, bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, rüya sahibinin uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada mezarlıkta şeker toplamak gördüyseniz:

  • İş hayatınızda oldukça verimli ilişkiler kurabilir, güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada mezarlıkta şeker toplamak sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada toz şeker ve küp şeker görmek kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine yorulur.

Rüyada mezarlıkta su dökmek yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına işaret etmektedir.

Rüyada mezarlıkta koşmak eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, çok üzüntülü yollardan geçeceğine ve kötü günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarlıkta oturmak bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada mezarlıkta ev yapmak müjdeli haberler alınacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta bulunmak tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına inanılır.

Rüyada mezarlıkta okumak bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına, kazancın düşeceğine, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments