Rüyada mezarlıkta mum yakmak

Rüyada mezarlıkta mum yakmak bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada mezarlıkta mum yakmak gördüyseniz:

  • Yeni bir etaba geçen plan veya projelerinizi hareketlendirme fırsatını kaçırmamalısınız.

Rüyada mezarlıkta mum yakmak işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada mezarlıkta mum görmek iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada mezarlıkta yanan mum görmek gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada mum görmek işine olan bağlılığının zarar göreceğine, kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kilisede mum yakmak ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine, yüksek diploma alacağına yorulur.

Rüyada türbeye mum yakmak uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına delalettir.

Rüyada sönük mum görmek eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, evlat sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada mum ve şamdan görmek bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments