Rüyada mezarı eşmek

Rüyada mezarı eşmek görgülü ve kültürlü olacağına, kurtuluşa ereceğine ve aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, rüya sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına ve en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada mezarı eşmek gördüyseniz:

  • Sadece siz, hedeflerinize ulaşma konusunda çok fazla acele ediyorsunuz.

Rüyada mezarı taşımak düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına alamet eder.

Rüyada mezarı eşmek tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada mezarı kazımak kazancın günden güne düşeceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezarı çiğnemek kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, borçlarının hafifleyeceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yahudi mezarı görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına delalet eder.

Rüyada dolu mezarı açmak rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sultan mezarı görmek sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, evine bereketin, rahmetin ve allah’ın lütuflarının yağacağına alamet eder.

Rüyada mezari ziyaret etmek başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments