Rüyada mezar taşı dikmek

Rüyada mezar taşı dikmek zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, endişelerinin son bulacağına tabir olunur.

Rüyada mezar taşı dikmek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler mevcut planlarda ufak bir etki yapacağına inandığı bilgi veya haberleri sizin kadar heyecanlı karşılamayabilirler.

Rüyada mezar ve mezar taşı görmek çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, renk ve eğlence geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezar taşı öpmek itibarının ve makamının artacağına, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına inanılır.

Rüyada mezar taşı taşımak ruhunu güzelleştireceğine, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine inanılır.

Rüyada mezar taşı dikmek çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada tahta mezar taşı görmek huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada boş mezar taşı görmek kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, nifak sokanların cezalandırılacağına yorulur.

Rüyada mezar taşı yazısı okumak bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine alamet eder.

Rüyada yeşil mezar taşı görmek kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına, iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments