Rüyada merdivenlerden düşmek

Rüyada merdivenlerden düşmek hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına, işlerdeki karın artacağına, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına işarettir.

Rüyada merdivenlerden düşmek gördüyseniz:

  • Maddi veya işinizi ilgilendiren bir durum mamut hızında ilerliyor olabilir.

Rüyada merdivenlerden atlamak çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, hayatının adeta cennete döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada merdivenlerden yuvarlanmak sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine yorulur.

Rüyada merdivenlerden düşmek huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına rivayet eder.

Rüyada merdivenlerden uçmak yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına tabir olunur.

Rüyada dik merdivenlerden inmek güzel bir yola çıkılacağına, kolay ve güzel bir hayatı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada demir merdivenlerden çıkmak aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına işaret eder.

Rüyada merdivenlerden koşarak kaçmak kıvrak zekâsı sayesinde de işinde alıp yürüyeceğine, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada merdivenlerden kayarak inmek sıkıntılar son bulacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments