Rüyada merdivenin tepesine çıkmak

Rüyada merdivenin tepesine çıkmak büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, bebek sahibi olunacağına, yaptığı işlerin de içine sineceğine, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada merdivenin tepesine çıkmak gördüyseniz:

  • Şu ana kadar ışıklar üzerinize çevrilmediyse istemediğiniz içindir.

Rüyada merdivenin tepesine çıkmak onlardan gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine, zararların yakında telafi edileceğine delalettir.

Rüyada merdivenin en tepesine çıkmak zor ve kötü günlerden geçeceğine, bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada merdivenin en üstünde olmak içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine delalet eder.

Rüyada merdivenin başında oturmak eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada merdivenin yok olduğunu görmek güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, büyük kazanç elde edeceğine ve hayal ettiği herşeye yakında kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendini merdivenin tepesinde görmek iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, onlarla iyi geçim halinde olacağına, daha sık bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada dağın tepesine cıkmak atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine yorulmaktadır.

Rüyada apartmanın tepesine çıkmak geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, dolandırılacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments