Rüyada mendille oynamak

Rüyada mendille oynamak büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, kazancının düşeceğine, ailesinde gerginlikler yaşanacağına, uğradığı zararları telafi edeceğine, ailesini de aynı ölçüde mutlu edip, gururlandıracak işler yapacağına, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine işaret etmektedir.

Rüyada mendille oynamak gördüyseniz:

  • İlgilendiğiniz konularda ise, ambalajdan ziyade içeriğe önem verin.

Rüyada mendille oynamak alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına işarettir.

Rüyada mendille burnunu silmek büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments