Rüyada melek azrail görmek

Rüyada melek azrail görmek insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, çok başarılı ve zengin birisi olacağına, talihin yüze güleceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına alamet eder.

Rüyada melek azrail gördüyseniz:

  • Gücünüzü veya yaratıcılığınızı gösteremeyeceğiniz seçimler yapmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada melek azrail görmek kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına, ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada azrail ve melek görmek yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine inanılır.

Rüyada azrail beklemek müjdeli bir haber alacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada azrail olmak ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına delalettir.

Rüyada mezarlıkta azrail görmek huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine işarettir.

Rüyada kadın azrail görmek yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına, tecrübelerini aktaracağına işaret etmektedir.

Rüyada azrail ve cebraili görmek bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, kişinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına tabir olunur.

Rüyada evde azrail görmek bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine allah tarafından nasip edileceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments