Rüyada maymun yıkamak

Rüyada maymun yıkamak işlerinin çok yolunda gideceğine, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine, mevki makam sahibi olunacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, kusursuz bir yaşama kavuşacağına, eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine, inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada maymun yıkamak gördüyseniz:

  • Ne söylemek veya yapmak istediğinizin farkındasınız.

Rüyada üç maymun görmek makbul olan mallar edineceğine, dertlerin ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada maymun taşlamak yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, kısmetlerinin çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada maymun beslemek elinin bollaşacağına, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada maymun kovmak çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına inanılır.

Rüyada maymun yakalamak güven kaybına uğrayacağına, hasta olan kişilerin hastalıklarını allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada maymun pişirmek bir sebeple iş konusunda adım atmakta biraz korkak davranacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına delalet etmektedir.

Rüyada maymun kesmek rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına inanılır.

Rüyada maymun olmak hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments