Rüyada mavi kordonlu saat görmek

Rüyada mavi kordonlu saat görmek daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, hayatına güzellik, heyecan, eğlence ve renk geleceğine, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada mavi kordonlu saat gördüyseniz:

  • Alışılmadık veya beklenmedik eski bir tanıdık yeni girişimlerde bulunmanıza neden olabilir.

Rüyada mavi kordonlu saat görmek canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine işarettir.

Rüyada siyah kordonlu saat görmek kırgınlıkların biteceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz kordonlu saat görmek her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, dedikoduya rivayet eder.

Rüyada mavi renkli saat görmek iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına, zahmet veren işlerin artacağına inanılır.

Rüyada mavi saat almak maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, onlar tarafından çok sevileceğine tabir olunur.

Rüyada mavi saat görmek toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, haramdan ve zinadan uzak duracağına delalet etmektedir.

Rüyada kordonlu bebek görmek iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, her anlamda feraha kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi saat takmak kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments