Rüyada mavi göz rengi görmek

Rüyada mavi göz rengi görmek tükenmez bir rızık elde edeceğine, zorlukların son bulacağına, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, kulluk derecesinin artmasına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine delalet eder.

Rüyada mavi göz rengi gördüyseniz:

  • Kaybedilmiş gibi görünen konularda yeni ümitlere kapılabilirsiniz.

Rüyada mavi göz rengi görmek daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına ve büyük bir dedikoduya malzeme edileceğine işarettir.

Rüyada yeşil göz rengi görmek dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine tabir olunur.

Rüyada göz rengi görmek çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu kazançla başka işlere gireceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, sevdiği bir kişinin, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına yorulur.

Rüyada mavi göz erkek görmek girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, özellikle para konusunda şansının açılacağına delalet eder.

Rüyada mavi göz kalemi çekmek yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada tek mavi göz görmek kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, üzerindeki kötü imajı sileceğine yorulur.

Rüyada güzel mavi göz görmek projelerin büyük başarılar kazandıracağına, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada mavi renk göz görmek kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments