Rüyada mavi alev görmek

Rüyada mavi alev görmek heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, kalıcı işler yaparak, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına, mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada mavi alev gördüyseniz:

  • Parayla ilgili şeylerde şanslısınız.

Rüyada mavi alev görmek sorunlu bir dönem geçirileceğine, işlerin aksayacağına, müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine delalet eder.

Rüyada alev alev ateş görmek eşine değerli hediyeler alacağına, korkulan bir şeyin başa geleceğine rivayet eder.

Rüyada yangın alev görmek haneye nifak gireceğine, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine işarettir.

Rüyada evde alev görmek başarı basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanılacağına, seyahat sırasında çok büyük miktarda para harcayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sobada alev görmek o işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına ve böylece maneviyatının da güçleneceğine inanılır.

Rüyada denizde alev görmek huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yerden alev çıktığını görmek kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, zorluklarının biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada alev görmek kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına, küs olduğu bir kişiyle yeniden barışma alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments