Rüyada masa başında birini görmek

Rüyada masa başında birini görmek kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, sorunların teker teker aşılacağına, eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına tabir olunur.

Rüyada masa başında birini gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin sizin yerinize bazı şeyler yapmasını bekliyorsanız, güvenmeyin.

Rüyada masa başında birini görmek uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada masa başında konuşmak işinin başına geçeceğine, kazancındaki verimliliğin artacağına, işlerinin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada masa başında oturmak önündeki engelleri aşamayacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine delalettir.

Rüyada masa başında çalışmak konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, imkânlarının da genişleyeceğine inanılır.

Rüyada masa başında çalıştığını görmek sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine delalettir.

Rüyada masa başında görmek güzel bir haneye sahip olunacağına, kazancın ve ekmeğin eksileceğine alamet etmektedir.

Rüyada birini mezar başında görmek bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, işinize ve hanenize bereket geleceğine işaret eder.

Rüyada mezar başında ağlayan birini görmek gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, kazancının ve rızkının da garanti olacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments