Rüyada lağım taşması görmek

Rüyada lağım taşması görmek zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, zengin olunacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, güzelleşeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, cesaretini yeninden toplayacağına alamet eder.

Rüyada lağım taşması gördüyseniz:

  • Yerleşim, kişisel gelişim, ev veya aile konularında kafanızdan geçen şeyleri gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada lağım taşması görmek bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine delalettir.

Rüyada kuyudan su taşması görmek sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, kişinin iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada evde su taşması görmek maddi kolaylığa ulaşacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada sütün taşması görmek işlerin yeni kapılar açacağına, ortak olunan kişi tarafından çok büyük bir zarara uğratılacağına yorulur.

Rüyada ırmak taşması görmek zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada nehir taşması görmek çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına delalet eder.

Rüyada lağım yutmak uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine rivayet eder.

Rüyada lağım içine düşmek iflasın eşiğine geleceğine, aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments