Rüyada kuzu kestirmek

Rüyada kuzu kestirmek hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına, bedenen ve ruhen dinleneceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, zor günler geçireceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, kalkınacağına ve yükseleceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine işarettir.

Rüyada kuzu kestirmek gördüyseniz:

  • Dikkatle dinlemeniz durumunda belli konularda sizi engelleyen, yavaşlatan veya durduran fikirlerinizi değiştirmeniz gerektiğinin farkına varabilirsiniz.

Rüyada kuzu bakmak girdiği işlerde zarara uğrayacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Rüyada üç kuzu görmek az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuzu yakalamak refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuzu kestirmek yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine alamet eder.

Rüyada kuzu kaybetmek ters giden işlerin düzeleceğine, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine delalettir.

Rüyada kuzu taşımak farklı iş kollarına ulaşacağına, kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuzu görmek berekete ve zenginliğe kavuşacağına, kendisinin ve ailesinin geleceğine tabir olunur.

Rüyada kuzu yüzmek eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments