Rüyada kutuda tavşan görmek

Rüyada kutuda tavşan görmek malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, hafifleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada kutuda tavşan gördüyseniz:

  • Sürekli yarınınızı düşünerek hareket ediyorsunuz.

Rüyada kutuda tavşan görmek yaşam sevincinin geri geleceğine, cebine giren paranın gittikçe azalacağına tabir olunur.

Rüyada kutuda fare görmek bir sebeple doğru yoldan sapacağına, sonuçtan memnun kalacağına delalet eder.

Rüyada kutuda baklava görmek yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına delalet eder.

Rüyada kutuda para görmek bir sebeple iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kutuda yılan görmek yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın da azalacağına, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kutuda gelinlik görmek kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada kutuda salça görmek endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kutuda çay görmek zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments