Rüyada küs olduğun kardeşini görmek

Rüyada küs olduğun kardeşini görmek hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, kendisinin de bundan çok memnun olacağına ve olumlu şekilde etkileneceğine, rüya sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, dik durmaya çalışacağına, kısmetin ve başarının engelleneceğine, hasret giderileceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına tabir olunur.

Rüyada küs olduğun kardeşini gördüyseniz:

  • Söylenenleri çok fazla büyütmeniz gerekmiyor.

Rüyada küs olduğun kardeşini görmek ona yardımcı olacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine, bütün malını mülkünü varını yoğunu harcayabileceğine işaret eder.

Rüyada küs olduğun erkek kardeşini görmek karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına inanılır.

Rüyada küs olduğun sevgiliyle barışmak maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına işaret etmektedir.

Rüyada küs olduğun birine bağırmak ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine ve bu sayede hem ailevi sorunlarını çözmüş olacağına yorulmaktadır.

Rüyada küs olduğun kişileri görmek arzu ve isteklerine kavuşacağına, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına inanılır.

Rüyada küs olduğun akrabayı görmek mutlu olacağı mesajlar geleceğine ve hayatında dönüm noktası olabilecek güzel gelişmeler olacağına, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada küs olduğun eve gitmek deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına yorulur.

Rüyada küs olduğun kişiyi öpmek aile bireylerinin çok üzüleceğine, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gül

Rüyada küs olduğum kız kardeşim i gordum karanlıkta yuruyordu