Rüyada küs olduğun birini hamile görmek

Rüyada küs olduğun birini hamile görmek en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, elindeki işi rayına oturtacağına, sıkıntılı ve çok büyük maddi zararlara uğrayacağı bir döneme gireceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, projelerinin ve fikirlerinin istediği beğeniyi görmeyeceğine, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, itibarın sarsılacağına delalettir.

Rüyada küs olduğun birini hamile gördüyseniz:

  • Gereğinden fazla yemek yiyebilir ya da içki içebilirsiniz, fikirlerinizi abartılı şekilde sergileyebilir ya da tutamayacağınız sözler verebilirsiniz.

Rüyada küs olduğun birini hamile görmek tartışmaların ve sorunların ortasında kalacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyada küs olduğun birini evinde görmek insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına, ağız tadını ve keyfini yitireceğine alamet eder.

Rüyada küs olduğun birini görmek ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada küs olduğun birini affetmek düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına işaret eder.

Rüyada küs olduğun birini hasta görmek para sahibi olacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına delalettir.

Rüyada küs olduğun birini öpmek kazancının düşeceğine ve hane içinde bir darlık yaşanacağına, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada küs olduğun birini ağlarken görmek hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, neşenin ve mutluluğun geleceğine delalet eder.

Rüyada uzun zamandır küs olduğun birini görmek dolayısıyla da huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments