Rüyada kurdele bağlamak

Rüyada kurdele bağlamak elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, kısa süre içinde işlerinin açılacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kurdele bağlamak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var, kutlamalar veya sevdiğiniz kişilerle sevgi dolu bir atmosfer söz konusu olabilir.

Rüyada kurdele bağlamak ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, tüm dileklerinin gerçek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kurdele takmak düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada saça kurdele takmak sevinçli haberi yakınlarıyla paylaşacağına, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz kurdele görmek meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine delalet eder.

Rüyada mor kurdele görmek rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada lacivert kurdele görmek sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı kurdele takmak ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kurdele çözmek ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına, yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments