Rüyada kulaktan ısırılmak

Rüyada kulaktan ısırılmak rahat bir hayata adım atacağına, güzel sözler işiteceğine, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, şansının bahtının açılacağına, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kulaktan ısırılmak gördüyseniz:

  • Ani tepkilerden sakının.

Rüyada kulaktan yaralanmak dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada kulaktan ısırılmak büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine ve bu yüzden neredeyse hastaneye düşme ya da özgürlüğünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kulaktan kurt çıkarmak esenlik içinde olacağına, nimetin ve kazancın artacağına işarettir.

Rüyada kulaktan pamuk çıkarmak huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, ticarete atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kulaktan iltihap aktığını görmek yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, yeni yatırımlar yapacağına işarettir.

Rüyada kulaktan böcek çıktığını görmek doğru yatırımlar yapacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine delalet eder.

Rüyada kulaktan kir çıkması görmek geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kulaktan kan gelmesini görmek destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine, iki tarafın da çok sevineceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments