Rüyada küçük simit görmek

Rüyada küçük simit görmek uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, gözyaşının dineceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına, iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya tabir olunur.

Rüyada küçük simit gördüyseniz:

  • Kafanızı bir süredir meşgul eden konular neticelenebilir.

Rüyada küçük simit görmek düzeninin yeniden sağlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küçük küçük yılan görmek elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine işarettir.

Rüyada küçük küçük fare görmek tüm parasını kaybedeceğine, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada küçük küçük altın görmek maddi durumunun düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine işaret eder.

Rüyada simit dağıtmak canının sağ olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, korkularını yeneceğine işarettir.

Rüyada simit koklamak onlardan büyük hayır göreceğine, büyük bir aşk yaşayacağına alamet eder.

Rüyada simit bölüşmek hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, tartışmaların ve sorunların ortasında kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada simit yaptığını görmek sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments