Rüyada koyun ve keçi kesmek

Rüyada koyun ve keçi kesmek arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, ticaret ehli olacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, para sahibi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, bazı kişilerle tartışma yaşayacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine inanılır.

Rüyada koyun ve keçi kesmek gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınızı kullanırsanız güçlü iş birlikleri kurabilirsiniz.

Rüyada keçi koyun görmek eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada koyun ve keçi kesmek maddi sıkıntıların biteceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına delalet etmektedir.

Rüyada koyun keçi otlatmak işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine rivayet eder.

Rüyada keçi ve koyun görmek borçlarının çoğalacağına, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına işaret eder.

Rüyada koyun keçi görmek büyük emekler vereceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada koyun keçi sağmak ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, içinin kıpır kıpır olacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz koyun keçi görmek hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, başarılı ve kazançlı olacağına işarettir.

Rüyada keçi koyun sürüsü görmek ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, sevinçli haberlerin alınması ve bu haberlerin çok hayırlı ve doğru bir şekilde değerlendirilip ona göre karar verilmesi sayesinde işlerin çok iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments